Služby

Green Talk je konzultačná spoločnosť, ktorá sa orientuje na oblasť strategického marketingu. Spolu s klientmi vytvárame riešenia šité na mieru ich potrebám a záujmom. Nie sme fanúšikmi živelných a neriadených postupov. Naopak, skúsenosti nás naučili, že tie najlepšie riešenia vznikajú na koncepčných pôdorysoch a v marketingu to platí dvojnásobne. Pokiaľ hľadáte systematicky uvažujúceho a empatického partnera, ste na správnom mieste.

Marketingové stratégie


Vytvárame marketingové stratégie šité na mieru potrebám klienta. Neexistuje univerzálne riešenie vhodné pre každého, preto preferujeme individuálny prístup s dostatočným časovým priestorom na obojstranné pochopenie problematiky. Pomáhame s definíciou uskutočniteľnej vízie a navrhujeme funkčné strategické postupy vedúce k jej dosiahnutiu. Pracujeme koncepčne od prvého momentu až po dosiahnutie cieľa.

Branding


Charizmatická a starostlivo budovaná značka je tým najsilnejším marketingovým nástrojom, ktorý vytvára a dlhodobo udržuje vzťah medzi vami a klientom. So značkou je preto nevyhnutné pracovať s systematicky, využívajúc osvedčené postupy, orientované na dosahovanie cieľov. Vytvárame brandingové stratégie, ktoré reálne pomáhajú posilňovať hodnotu vašej značky nielen v očiach zákazníkov, ale aj potenciálnych obchodných partnerov.

Alliance Marketing


Vďaka dlhoročným skúsenostiam z pôsobenia v mediálnom a marketingovom prostredí máme vytvorenú sieť kontaktov, ktorú efektívne zhodnocujeme na vytváranie nových spojenectiev. V kozmopolitnej dobe je solitérsky prístup k dosahovaniu cieľov výrazne znevýhodnený a preto uprednostňujeme aliančné riešenia šetriace čas i energiu klienta. Poskytujeme konzultácie aj v tejto oblasti a vytvárame príležitosti tam, kde vnímame priestor na zmysluplné marketingové spojenectvo s iným subjektom. V procese fungujeme nielen ako navrhovateľ spojenectiev, ale aj ako ich mediátor.